Haber

Yıllar Sonra Konuşuyor! Uzay Heparı’nın Eşi Zeynep Tunuslu’dan Demet Akbağ’a Sert Sözler!

Zeynep Tunislu, trafik kazasında hayatını kaybeden Uzay Heparı hakkında konuştu. Yıllar sonra Demet Akbağ hakkında sert açıklamalarda bulundu.

Dönemin popüler isimlerinden Uzay Heparı, 1994 yılında Demet Akbağ’ın arızalı aracına çarpmış ve günlerce hastanede yoğun bakımda kalan isim, 31 Mayıs’ta hayatını kaybetmişti.

Sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı 360 Derece programına konuk olan Demet Akbağ hakkında sert açıklamalarda bulundu.

Tunuslu, “Keşke Demet Akbağ araba sürmeyi bilseydi, yola çıksaydı ve kaza hiç olmasaydı. Bu talihsiz bir kaza değil, trafik kurallarının ihlaliydi. İnsanı bilmeyenle sonuçlanan bir şey. Dörtlülerini çalıştırmadan kör noktada panikleyerek ve bekleyerek nasıl araba sürülür?” söz konusu.

“Maalesef Türkiye’de cezalar hafifledikçe, araba kullanmayı bilmeyen insanlar bu tür kazalara neden olacak.” sözlerini kullandı.

“Yıllar sonra beni televizyon programına çağırdı ve gözlerimin içine baktı ve ‘Oğlunuzun gözleri babasına benziyor. Umarım yaşı ve serveti böyle olmaz’ dedi. “‘Sen çok iyi bir aktörsün, tebrikler’ dedim.’ Sanki başka birinin hayatıymış gibi konuşuyordu. Farklı hayatlar. Ondan oğluma karşı daha insani bir yaklaşım bekliyordum.” sözlerini ekledi.

silopi-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu