Haber

Tuğba Ekinci’nin Oy Toplayacak İlginç Seçim Vaadi: “Red Dot Filmleri Night TV’de!”

O Now Soldier müziğiyle tanıdığımız Tuğba Ekinci, yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Gündemi yakından takip eden Tuğba Ekinci, sosyal medyadan yaptığı yorumlarla takipçileri tarafından eleştirildi. İstanbul depremiyle ilgili söyledikleriyle dalga geçen Tuğba Ekinci şimdi de seçim sözü verdi. Oy toplamak için söyledikleri ağızları açık bıraktı!

O Now Soldier müziğiyle akıllarda kalan ve daha sonra ‘Çılgın Kolej’ ve ‘Lokum’ gibi dizilerde oynayan Tuğba Ekinci, son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olmuştu.

Hatırlarsanız Kahramanmaraş’ta yaşanan büyük depremin ardından uzmanların İstanbul depremiyle ilgili uyarılarına kayıtsız kalmayan Tuğba Ekinci, konuyla ilgili benzersiz bir yorumda bulunmuştu.

Şimdi Ekinci’nin gündemine seçim dönemi girdi. Siyasi konular ülke gündemini meşgul ederken, Tuğba Ekinci oy toplamak için farklı davetlerde bulundu.

Paylaşımında “Oyunuzu verin parti kuruyorum” diyen Tuğba Ekinci’nin sözleri ağızları açık bıraktı.

“Oyunuzu verin. Parti veriyorum. Söz veriyorum hepiniz RTÜK kalkacak. 24.00’ten sonra kırmızı noktalı sinemalar. (Aksi takdirde telefonları bırakmayacaksınız.)”

Takipçilerinden “artık saçmalamayın”, “fantezi dünyanızdan defolun” gibi yorumlar yapılırken, “Filmlerde başrol olursan oy veririm” gibi pek çok yorum da dikkat çekti.

Öte yandan paylaşımın altına yapılan aşağılayıcı yorumlara da hayranlardan “Dürüstsün, seni vuramazlar” şeklinde takviye mesajları geldi.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

kibriscik-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu