Haber

Giresunspor Sportif Direktörü Tolga Seyhan oldu

Trendyol 1. Lig gruplarından Bitexen Giresunspor’un sportif direktörlüğüne Tolga Seyhan getirildi.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Futbol A takımının sportif direktörlüğüne Çotanak atandı. SporKülliyede imza töreni düzenlendi.

Kulüp Lideri Nahid Ramazan Yamak, Seyhan’ın özellikle genç oyunculara rol model olacağını ve bu zorlu süreçte takımın organizasyonuna katkı sağlayacağını belirtti.

Seyhan’ın mesleğinde değerli kulüplerde futbol oynadığına işaret eden Yamak, “Giresunspor’umuzun formasını terletmiş yaşlı bir oyuncu. Giresunspor’a katkısının büyük olacağına inanıyoruz. Gençlerden oluşan takımımız. insanlar, bu oyuncuları eğitmek ve takımımızı canlı ve iyi tutmak için bizimle çalışıyor. Bu savaşta olacak.” terimleri kullandı.

Tolga Seyhan ise Giresun olarak takımın yanında olma sorumluluğunu üstlendiğini ve takımdaki genç oyunculara tecrübelerini aktardığını vurguladı.

Yönetim, teknik heyet, futbol takımı ve taraftarlarla el ele, omuz omuza Giresunspor için birlikte çalışacaklarının altını çizen Seyhan, şunları kaydetti:

“Güzel bir dönem öncesi kampı olduğunu gözlemliyorum. Mustafa Kaplan hocamız da çok tecrübeli ve Türk futboluna birçok genç yeteneği kazandırmış değerli bir isim. Hocamıza ve takımımızdaki gençlere güvenelim, inanıyorum ki futbolcu kardeşlerimiz bu güçlü süreçten Çotanak rozetinin çıkarılması için ellerinden geleni yapacaklar ki camia olarak onlara destek olalım.Bugünden sonra da hep birlikte özveri ve çok çalışarak bunu hep birlikte başaracağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu