Yaşam

En iyilerin festivali İstanbul Festivali kapılarını Yıldız Tilbe konseriyle açtı!

2022 yılında 1 milyon 140 bin ziyaretçiyi ağırlayan ve Türkiye’nin en uzun soluklu ve kapsamlı festivali olarak etkinlik dünyasına damgasını vuran İstanbul Festivali, bu yıl Burak Kafi ve Yıldız Tilbe konserleriyle başladı.

Trendyol Yemek Ana Sponsorluğunda ve Sipay’in Fintek Sponsorluğunda gerçekleşen festival saat 16.00’da kapılarını açtı. Gündüz saatlerinde çocuklar küçük sahnede, bilgisayar oyunu tutkunları espor alanında, diğer katılımcılar ise yeme-içme stantlarında ve farklı aktivite alanlarında vakit geçirdi.

Focus İstanbul Etkinlik İdaresi tarafından organize edilmektedir.   Burak Kafi, İstanbul Festivali’nin ilk gününde enerjik sahne performansıyla sahne aldı. Ardından Türk müziğinin en büyük icracılarından Yıldız Tilbe, hit şarkılarını seyirciler eşliğinde seslendirdi.

600 metrekare LED ekran teknolojisi ve iskele sistemi, 600’e yakın ışık ve 100’den fazla hoparlörün kullanıldığı, Türkiye’nin özel festivalleri arasında en geniş görüntü yüzeyine sahip İstanbul Festivali, katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.

İstanbul Festival, Skapova, Yedinci Konut, Mavi ve Güneş 22 Temmuz Cumartesi, Hayko Cepkin 23 Temmuz Pazar sahne alacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu